Kā uzsākt savu biznesu bez naudas?

Jaunais gads nāk ar jaunām apņemšanām un labiem nodomiem. Kāpēc gan, lai jauno gadu neuzsāktu ar jauna biznesa atvēršanu, tādējādi nodrošinot sev dažādas priekšrocības un iespēju vairāk nopelnīt?

Lai gan nodokļu politika valstī ir visai neskaidra un jaunajiem uzņēmējiem Latvijā neklājas visai viegli, vairums no tiem visai veiksmīgi pielāgojas katrai jaunajai situācijai un, par spīti visam, turpina virzīties uz priekšu, jo vēlme nodarboties ar kādu konkrētu lietu un būt pašam sev priekšniekam ir visai spēcīgs dzinulis.

Katru dienu Latvijā un visās citās valstīs tiek uzsākti jauni gan oficiāli noformēti, gan neoficiāli biznesi. Uzreiz varētu rasties jautājums, kur visi šie cilvēki ņem naudu sava biznesa uzsākšanai? Patiesībā – biznesu iespējams uzsākt arī tad, ja nav naudas. Lielākoties pietiek vien ar to, ka ir ideja un spējas to prezentēt citiem.

Daži no jaunajiem uzņēmējiem finansiālos līdzekļus meklē pie investoriem, kas gatavi noticēt idejas attīstībai, citi sāk ar savu pakalpojumu un produktu vai to prototipu pārdošanu paziņām un draugiem, citi meklē atbalstu pie aizdevējiem, taču tikai pavisam neliela daļa uzņēmējdarbības uzsākšanu nodrošina pilnībā no saviem personīgajiem līdzekļiem.

Ja esat pārliecinās, ka biznesa ideja ir dzīvot spējīga un, ka tā spēs nest peļņu, noteikti izmantojiet iespēju doties uz konsultāciju pie kāda no aizdevējiem, kas piedāvā aizdevumus biznesa uzsākšanai vai nodrošina kredītus, ko iesējams pielāgot šim mērķim. Piesakoties finanšu konsultācijai, profesionāls finanšu speciālists, uzreiz spēs novērtēt konkrēto biznesa ideju un tās attīstības plānu, kā arī informēs par iespējām saņemt specializēto aizdevumu biznesa uzsākšanai.

Ja izvēlētā biznesa ideja īsti neatbilst specializētā aizdevuma saņemšanai vai nepieciešamā naudas summa ir maza, pastāv iespēja pieteikties patēriņa kredītam, kurš tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma nepieciešamības. Patēriņa kredīts var kalpot, kā starta kapitāls biznesa uzsākšanai un vajadzīgo materiālu sagatavošanai. Šāda veida aizdevumus iespējams noformēt tepat internetā, pirms tam izvēloties sev piemērotāko un izdevīgāko aizdevuma piedāvājumu.