Noziedznieku kļūdas darba laikā

Stulbākās kļūdas, kuras regulāri pieļauj noziedznieki:

Notic brīnumainiem piedāvājumiem

Šeit uz brīdi atgriezīsimies Latvijā. Viss bija apmēram šādi. Kāds mazs noziedznieks no Latgales pierobežas sūtīja piedauzīgas īsziņas savai sporta skolotājai, kura, to neizturējusi, vērsās policijā, vēlēdamās vaininieku noskaidrot un sodīt. Neilgi pēc tam šim trakajam tīnim piezvanīja, paziņojot, ka viņš ir laimējis televizoru, un prasot nosaukt viņa vārdu, uzvārdu un adresi. Protams, ka ieradās nevis televizors, bet gan vīri formās. Līdzīgi ir arī pārējie stāsti.

Tipiska kļūda ir zagļu cenšanās izspiest no sava guvuma vēl kādu guvumu. Piemēram, kāds Džošuā Tanīls Kerijs no Floridas štata, nozaga mobilo telefonu un, kontaktējies ar tā īpašnieku, par to pieprasīja 240 dolārus. Varbūt viņš to gribēja pārdot atpakaļ un tad atkal nozagt, un pārdot atpakaļ, un tad atkal nozagt? Varbūt, bet kad Kerijs ieradās norādītajā vietā, viņu gaidīja nevis izpirkuma maksa, bet likumsargi apspīlētos šortos.

Jā, starp citu, vēl kāds gadījums – Ohaijo štatā kādi trīs autozagļi izvēlējās izspiest no fortūnas visu, ko var izspiest, kad bija nozaguši smuku BMW. Viņi kopā ar BMW bija ieguvuši arī mašīnas īpašnieka telefonu, uz kuru pēkšņi atnāca mistēriska īsziņa, kas ziņoja par milzīgu ballīti ar narkotikām un seksīgām šiksām. Tā kā viņiem jau piederēja īpašnieka mašīna, viņi gribēja paņemt arī viņa dzīvi. Taču problēma bija tāda, ka norunātajā vietā viņus diemžēl gaidīja vīri ar rokudzelžiem, kuriem turklāt prātā nebija nekas neķītrs.