Par savu biznesu

Vai Tu jau sen sapņo par savu biznesu? Ja tava ideja ir laba, tad sastādi biznesa plānu un dodies uz kādu no bankām, kas tev varēs piedāvāt aizdevumu darbības uzsākšanai vai vienkārši ņemt ātro kredītu internetā un dodies nopirkt suni – franču buldogs būs labs draugs!

Otrs variants – sagatavo prezentāciju un noorganizē tikšanos ar kādiem iespējamajiem sponsoriem. Tu būsi pārsteigts, cik daudzi uzņēmumi ir gatavi kļūt par sponsoriem ar norunu, ka tu savas darbības laikā, piemēram, iekļausi sponsorus reklāmās.

Pārvari bailes un sasniedz vairāk jau tagad
Suns ir draugs un tā tam jābūt. Tur nav ko baidīties. Nav svarīgi vai tiek ņemts kredīts, vai suns tiek pirkts skaidrā nauda. Fakts ir tāds, ka tas ir labs ieguldījums! Ak, tagad nedaudz atkal par biznesu.

Iespējams varbūt tev vienkārši ir bail uzņemties lielāku atbildību par veicamajiem pienākumiem. Varbūt Tev ir bail uzņemties vairāk, ko lielāku, ko izaicinošāku. Bail, ka nespēsi, nemācēsi, neizdarīsi pietiekoši labi. Atceries, ka bailes ir viens no visvairāk traucējošajiem iemesliem, jo tās ļoti labi māk cilvēku vilkt atpakaļ un neļaut sasniegt iepriekš plānoto. Lai tās veiksmīgāk pārvarētu, vajag sevi analizēt un noskaidrot to iemeslu. Iespējams Tev sevi vienkārši ir jāpārvar, lai redzētu – tu visu patiesībā māki un vari sasniegt pašu spēkiem.

Lai nopelnītu vairāk un attīstītu savas prasmes ir svarīgi saprast, kas ir tie iemesli, kas liedz pelnīt vairāk tieši tev. Atceries, ka sevis izprašana un iemeslu noskaidrošana jau ir pirmais solis ceļā uz panākumiem. Tas pats ar buldoga iegādi – sargs un draugs vienlaicīgi!

Nekad nerunā un nekoncentrējies tikai uz naudu. Uzdrošinies un parādi sevi citiem kā personu, kas interesējas par citiem, prot argumentēt, ieklausās. Ja meklē labāku darbu vietu – iedomājies sevi darba devēja vietā un runā par iemesliem, kāpēc tu esi šim amatam vispiemērotākā. Piemēram, tieši darba intervijas ir veids, kad mēs nonākam situācijā, kurā abas puses jūtas komfortabli.