Mitsubishi Colt

Colt CZ3

Iedvesmojošs, bezrūpīgs un funkcionāls

Šis auto ir joprojām pārliecinošs un atraktīvs. Colt CZ3 nepiedāvā tikai to, ko  prasīgais  21.gs. patērētājs sagaida no kompaktklases automašīnas: Colt CZ3 ir, kas vairāk kā perfekts izskats.

Dizaineriem tika dots neparasts uzdevums- izveidot kompaktu automašīnu stilīgu un ilgi paliekošu atmiņā.

Dizaineri min konceptu, kādu viņi pielietojuši radot jaunā Colt tēlu „One Motion Design”.

Viņu atšķir lakoniskās, tīrās līnijas, kas rada neatkārtojamu elegantu izskatu, Colt automašīnai ir ne tikai smuks eksterjers, bet arī interjers.

Ergonomiskais salons viscaur ir rotāts no augstas kvalitātes daļēji caurspīdīgas plastikas. Šīs detaļas rada viena vesela iespaidu un īsta stila atmosfēru.

Colt

Colt- stilīgs, kompakts, pilsētas auto. Colt apvienotas elegantas formas ar lielu iekšējo telpu. Atšķirībā no sava priekšgājēja viņš nav saisinātā versija no Lancer. Jaunais Colt tiek ražots Holandē, kā patstāvīgs segmenta modelis.

Latvijā tiek piedāvāti ar motora apjomu 1.3 un 1.5 l. Visi aprīkoti ar sistēmu MIVEC. Līdz ar šiem motoriem tiks piedāvātas vai nu tradicionālās mehāniskās ātrumkārbas vai arī pusautomātiskā ātrumkārba. Colt automašīnai ir rekorda liels savā klasē kā arī piemīt daudzas transformācijas iespēju, aizmugurējie krēsli var ne tikai tikt nolocīti pa daļām, lai palielinātu bagāžas nodalījumu, bet arī var tikt bīdīti pa sliedi.

Atklāj bezgalīgu brīvību

Mūsdienās kabrioleti tiek aprīkoti ar metāla jumtu, kas sastāv no vairākām daļām, lai nodrošinātu automašīnas ērtu un drošu ekspluatāciju.

Mitsubishi Colt CZC ir būvēts uz Colt hetčbeka piecu durvju bāzes modeļa, šī iemesla dēļ arī piekares ir līdzīgas: Colt CZC ir tik pat manevrēt spējīgs un ātrs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *