Galvenās īpašības Saab 9-3

Alumīnija 2.0-litru turbo motoru. Saab izstrādātais un uzlabotais 150 Zs/110 kW (saukts par 1.8t), 175 Zs/129 kW (saukts par 2.0t) un 210 Zs/147 kW (saukts par 2.0T) motors ar augstu griezes momentu un spēju paātrinājumu. Visi komponenti radīti Saab. Balansiervārpstas un duālas masas spararats motora stabilākai darbībai.  

Četrsviru neatkarīgā aizmugures piekare. Augsta sānsveres un sānslīdes noturība, stabilitāte un kontrole; piekares izsvarotība braukšanas komfortam

Zemu novietots stūres mehānisms dod vienreizēju izjūtu un stūrēšanas precizitāti pateicoties progresīvam stūres pastiprinātājam ar ātru reakciju.

Bukses ar augstu sānu noturību nodrošina lielisku paklausību un precizitāti stūres kustībām; piekares izsvarotību braukšanas komfortam

Progresīvas piekares stabilitātes sistēmas. Saab radīta, draudzīga lietotājam, elektroniskās stabilitātes programma (ESP). Bremžu pastiprinātājs, EBD (elektroniskais bremzēšanas spēku sadalītājs), CBC (bremzēšanas kontrole līkumos) un TCS (pretbuksēšanas sistēma) radīti kā palīgs vadītājam.

Optimizēts bremzēšanas spēks. Priekšējie un aizmugures bremžu diski attiecīgi trijos un divos izmēros – atkarībā no specifikācijas.

Minimizēta neatsperotā masa braukšanas komforta uzlabošanai. Liela daļa piekares sviru un korpusu izgatavoti no alumīnija. Dobti dzelzs stabilizatora elementi.

Cirpes bukses aizmugures amortizatoru augšējiem balstiem braukšanas komfortam un vibrāciju novēršanai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *