Džins

Džins -London Dry Gin vai Plymouth Gin.

Beefeater

Džins Beefeater — sausais džins, kas ražots pēc Londonas parauga. Tas pilnībā ir dabīgs dzēriens, veidots no tīra graudu alkohola, destilēts tikai uz dabīgām augu valsts sastāvdaļām. Tam piemīt uzmundrinoša, patīkama, nedaudz sīvā kadiķa un citrusaugu piegarša, kā arī spēcīgs un piesātināts aromāts.

Oriģinālo recepti 1820.gadā izstrādāja gados jauns farmaceits Džeims Barroys. Beefeater tiek veidots, izmantojot tā saucamo “piesūcināšanas” metodi. Izmantojot šo metodi, kadiķogas, koriandrs, mandeles, saulē izkaltētas citronu un apelsīnu miziņas un citas sastāvdaļas tiek ievietotas kublā kopā ar spirtu un atstātas uz 24 stundām, kas ļauj spirtam piesūkties ar dabīgo augu smaržu. Pēc noteikta laika spirtu lēnām 7–8 stundu laikā iztvaicē.

Beefeater ražošanā galaprodukta tīrības nodrošināšanai tiek izmantots tikai attīrīts kviešu spirts, kuram nav smaržas un tas ir ļoti maigs pēc garšas.

Krāsa: caurspīdīga.
Aromāts: sabalansēts, ar apelsīna, ar citrona, ar kadiķa, ar koriandra un Angelica saknes niansēm.
Garša: tīra, noapaļota, ar citrusaugu – apelsīna un citrona niansēm.

Bombay Sapphire

Viens no labākajiem džiniem pasaulē. Bombay Sapphire — ievērojami atšķiras no saviem konkurentiem pateicoties unikālajam destilācijas procesam un lieliskajām sastāvdaļām. Tiek gatavots pēc slepenas receptes jau no 1761. gada, izsmalcinātā Bombay Sapphire garša ir negaidīti skaidra un izteikta.

No pārējiem džiniem Bombay Sapphire atšķiras ne tikai ar aromāta izsmalcinātību, bet arī ar pudeles unikālo dizainu. Gandrīz caurspīdīga, izteiktā zilā krāsā, tā atgādina safīru, pašu vērtīgāko Indijas dārgakmeni. Pudeles stiklā iegravētās desmit džina sastāvdaļas padara Bombay Sapphire pievilcīgu ne tikai pēc garšas, bet arī pēc vizuālā noformējuma.

Daudzi, kuri dzer šo džinu mīl arī konjaku.

Plymouth Gin Original Strength

Plymouth Gin Original Strength ir Plymouth Gin no ASV ar alkohola saturu 41,2%.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *