Biznesa kontakti

Jums ir nepieciešami kontakti un paziņas, lai attīstītu savu uzņēmējdarbību. Cilvēki, ko Jūs pazīstat galu galā būs tie, kas var Jums palīdzēt attīstīt Jūsu biznesu vai traucēt Jums. Jūsu kontaktu loka ietekmē Jūsu spēju atrast labus cilvēkus ar ko strādāt un tas ietekmē Jūsu attiecības ar piegādātājiem. Attiecības ir viss.

Ja Jūs visu dienu sēžat datorā un Facebook, tā nav kontaktu meklēšana. Masu īsziņu sūtīšanas cilvēkiem nav kontaktu meklēšana. Visas šīs lietas ir paredzētas, lai tās izskatītos kā kontaktu meklēšana, bet esiet droši, ka tas nav veids kā patiesie ieguvēji dara lietas.

Attiecības vislabāk ir veidot reālajā pasaulē, aci pret aci ar reāliem cilvēkiem. Cilvēki, kas dod priekšroku digitālajām komunikācijām pār dzīviem cilvēkiem, ir ievērojami neizdevīgākā stāvoklī nekā tie, kas dod priekšroku dzīvai komunikācijai.

Ja Jums ir nepieciešams, lai vairāk cilvēku nāktu uz Jūsu nakts klubu, es ieteiktu iegūt dažus jaunus draugus.

Kontaktu meklēšanā galvenais ir centība. Neļaujiet digitālajam laikmetam sajaukt Jums galvu par to, ko Jums ir nepieciešams izdarīt. Lai patiesi iegūtu kontaktus, Jums ir jāceļo apkārt, lai atrastu potenciālos un turpmākos klientus. Nav nekā labāka par satikšanos klātienē aci pret aci. Izkāpiet no Jūsu datora un atgriezties reālajā dzīvē. Tur ir vairāk naudas, ko var nopelnīt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *