Kā veidot personālsabiedrību

Izvēlieties pareizos partnerus. Tagad, kad Jūsu sadarbības darba kārtība ir skaidri definēta Jūs varat sākt pieņemt darbā potenciālos partnerus. Koncentrējiet Jūsu centienus uz partneriem, kas atbilst Jūsu kritērijiem. Tas, ka kompānija ir ieinteresēta sadarbībā ar Jums, nepadara to par labāko partneri. Pirms Jūs izvēlaties partneri, sīkāk izpētiet savas sākotnējās cerības un to spēju tās izpildīt.

Izstrādājiet kopīgu biznesa plānu un nosakiet iesaistīšanās noteikumus. Pirms uzsāciet sadarbību, pārliecinieties, ka Jums ir skaidri definēti kopīgie mērķi, veiksmes rādītāji un ir skaidra izpratne par to, kā Jūs strādāt kopā. Šie plāni var mainīties, sadarbībai attīstoties, bet galvenais panākumu sasniegšanā ir noteikt to jau procesa sākumā, un regulāri pārskatīt progresu. Izšķiroša nozīme veiksmīgai partnerībai ir izpratne un vienošanās par katras puses mērķiem un vēlmēm. Pārāk bieži partnerattiecības neattaisno sākotnējo darījumu veidotāju cerības. Viens no galvenajiem iemesliem ir tas, ka abas puses neizsaka savas vēlmes un detaļas, kā viņi strādās kopā. Pārliecinieties, ka Jūsu partnerattiecības balstās uz reālu vienošanos un izpratni nevis viltus pieņēmumiem.

Plaša un dziļa iesaistīšanās. Viena kļūda, ko daudzi uzņēmumi pieļauj, ir saglabāt partnera atbildību tikai vienai vai divām personām. Lai jūs varētu gūt visas priekšrocības, sadarbības attiecībām ir jābūt plašām un dziļām, globālām ne tikai vietējām, jāvirzās pāri organizatoriskām līnijām, piesaistot investīcijas un resursus no abām pusēm.

Nosakiet skaidrus uzdevumus un pienākumus. Ir ļoti svarīgi, lai būtu noteikti uzdevumi un definīciju loma, kā arī skaidrība ap pienākumiem, ko katrs uzdevums ietver. Neskaidri pienākumi var novest pie varas cīņas un konfliktiem. Kā ar katru komandu, katram partnerim ir jābūt komandas līderim, lai vadītu partnera procesu.

Balansējiet peļņu un investīcijas. Laika gaitā Jums ir nepieciešams nodrošināt, ka Jūsu investīcijas ir samērojamas ar peļņu. Lai sadarbības būtu ilgtspējīga, tikai ir jāšķiet godīgai abām pusēm. Ieguldījuma un atdeves līmenis nedrīkst būt vienāds, bet galvenais ir reālas cerības uz Jūsu partneri pārvaldīt un līdzsvarot savus ieguldījumus un peļņu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *