Kādus partnerus meklēt?

Meklējiet partnerus ar izsmalcinātām uzņēmējdarbības prasmēm un personisko ētiku!

Pirms noslēgt partnerības nolīgumu, Jums ir jāuzzina viss par otru pusi. Noslēdziet līgumu tikai ar cilvēkiem, kam Jūs faktiski varat uzticēties. Viņiem vajadzētu novērtēt godīgumu un piekopt labu biznesa un personīgo ētiku.

Ja nevīžīgi izvēlēsieties biznesa partnerus, Jūs vēlāk par to samaksāsiet. Tie var Jūs apkrāpt, nozogot līdzekļus no uzņēmuma, maldinot klientus un zogot idejas, lai sāktu konkurētspējīgu uzņēmumu vai neievērot likumus un radīt juridiska rakstura problēmas.

Izvairieties apstrīdēt partneri!

Veiksmīgiem partnerattiecību nolīgumiem ir viena kopīga lieta. Tiem visiem nav personīgās bagāžas. Nav ieteicams izvēlēties partnerus, kuri piedzīvo nopietnas problēmas savā personīgajā dzīvē.

Šādi cilvēki var atnest savas nelaimes uz personālsabiedrību. Protams, Jums vajadzētu just viņiem līdzi. Tomēr nepieļaujiet kļūdu, sadarbojoties ar šādu indivīdu.

Jebkāda veida uzņēmuma vadīšana prasa milzīgu enerģiju, laiku un uzmanību. Ja Jūs esat partneris ar kādu, kam ir jārisina krīze pēc krīzes, Jūs galu galā uzņemsieties lielāko biznesa slogu. Lieki piebilst, ka šī ir klasiska biznesa neveiksmes recepte.

Respekta nozīme partnerattiecību nolīgumā!

Nekad nesadarbojieties ar kādu, kas Jūs neciena. Personālsabiedrība var gūt panākumus tikai tad, kad cilvēki strādā komandā un ir vienoti. Ir neiespējami novērtēt kāda centienus un viedokļus, ja Jūs šo cilvēku necienāt.

Partnerattiecību līgumi

Partnerattiecību līgumi ir ļoti noderīgi. Būtībā tie attiecas uz uzņēmējdarbības apsvērumu kopumu un apstākļiem, kas ir juridiski saistoši diviem vai vairākiem uzņēmējiem. Tie ietver protokolus, kas nosaka pienākumus, saistības un pilnvaras katram partnerim.

Šie partnerattiecību līgumi var būt vai nu mutiski vai rakstiski. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *