Kredīts Tava uzņēmuma attīstībai

Mazo un vidējo uzņēmumu vadītāji zina, ka viens no grūtākajiem uzdevumiem ir piesaistīt papildus līdzekļus, kad nepieciešams attīstīt uzņēmuma darbību. Nereti tikko izveidoti uzņēmumi nonāk negaidītās grūtībās, kuru atrisināšanai ir nepieciešami papildus naudas līdzekļi. Tieši šādās situācijās noderīgs var būt īstermiņa kredīts internetā, kas ļaus Tev turpināt un attīstīt uzņēmuma darbību.

Pirms aizņemies, izvērtē visas alternatīvas!

Pulkstenis

Lai gan īstermiņa aizdevums var šķist kā ļoti labs risinājums, pirms gala lēmuma pieņemšanas tomēr būtu nepieciešams izvērtēt visas alternatīvas (cits kredīta veids, pārrunas ar piegādātāju par maksājumu atlikšanu vai dalītu maksājumu veikšanu un tamlīdzīgi). Ja tomēr esi pieņēmis lēmumu ņemt īstermiņa kredītu sava uzņēmuma naudas plūsmas uzlabošanai, atceries, ka pats svarīgākais solis ir izrēķināt, kādi ikmēneša procentu maksājumi būs jāveic, un izvērtēt, vai šie maksājumi nebūs par lielu, lai netraucētu uzņēmuma operatīvajai darbībai.

Kā zināms, ātro kredītu nozarei pēdējo gadu laikā tiek pievērsta pastiprināta uzmanība no likumdevēju puses, kas ir rezultējusies stingrākos noteikumos par šādu kredītu izsniegšanu, kā arī stingrākā šīs nozares dalībnieku regulējumā.

Jaunie noteikumi paredz to, ka patērētājiem ir jāaizņemas atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt laikā, bet kredītdevējiem ir jāizvērtē katrs kredīta pieteikums un katra indivīda finansiālā situācija.

Izvērtēt savu situāciju

Galvenais ātro kredītu trūkums ir to augstās procentu likmes, tādēļ pirms pieteikšanās ir svarīgi atbildēt uz šādiem jautājumiem:

  • Kāpēc Tu piesakies ātrajam kredītam;
  • Kāpēc Tev ir nepieciešami papildus līdzekļi;
  • Kādiem mērķiem tos taisies izmantot;
  • Vai lēmums par aizdevumu ir pārdomāts un pamatots?

Ātrajam kredītam nevajadzētu pieteikties gadījumā, ja tas jau ir kļuvis par regulāru īstermiņa naudas problēmu risinājumu, jo tas liecina par nopietnākām naudas plūsmas problēmām. Šādos gadījumos vajadzētu rūpīgāk paskatīties uz saviem izdevumiem.

Aizņemies atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *