Šeit ir daži veidi, kā satikt jaunus partnerus

1.) ejiet uz bāru – Tas ir skaidrs, bet tas ir pārsteidzoši, cik nakts klubos strādājošu cilvēku var satikt, kuri neiet uz bāriem savā brīvajā laikā. Es dzirdu attaisnojumus, piemēram, “Es esmu pārāk aizņemts, lai to izdarītu” vai “Es pavadu pietiekami daudz laika bāros, kad es strādāju”. Šie attaisnojumi pasaka to ka persona smagi kļūdās par to, ko viņu darbs nakts klubā tiešām nozīmē. Tas nenozīmē tikai ieliet dzērienu, izjaukt kautiņu, vai vadīt cilvēku komandu. Daļa no Jūsu atbildības naktsklubā ir satikt cilvēkus ārpus Jūsu naktsklubā. Labākā daļa tajā, ka Jūs dodaties uz citiem bāriem ir tas, ka Jūs satiekat cilvēkus, kas Jau ir noskaņoti tērēt naudu ballītēm. Došanās uz bāru ir arī lielisks veids, kā satikt jaunus talantus, lai Jūsu nakts klubā, tikai gadījumā, ja tas ir nepieciešams, aizstātu kādu, kas strādā Jums. Dodoties uz klubu vai bāru, sarokojieties un apmainieties ar vizītkartēm. Dariet to vecmodīgajā veidā.

2.) Iesaistieties darbībās, kas iesaista jaunus cilvēkus – es mēdzu rīkot volejbola treniņus svētdienās grupai spēlētāju, kam patika spēlēt. Katru nedēļu vismaz viena jauns cilvēks atnāca spēlēt. Laika gaitā gadā kā minimums, es satiku 100 jaunus cilvēkus tikai tāpēc, ka es spēlēju volejbolu. Daži no tiem pārvērtās par nakts kluba klientiem. Šo taktiku var attiecināt uz jebkuru sporta veidu, hobiju un interesi. Es zinu bārmeni, kurš sekmīgi noslēdza darījumu par dzērienu piegādi, jo trenējās boksā. Vēl viens mans draugs ļoti veiksmīgi aicina cilvēkus uz bāru pateicoties viņa pieredzei spēlējot futbolu.

Atšķirībā no “ierobežotām” partnerattiecībām, visas personas, kas ir partnerattiecībās ir atbildīgas par jebkādiem parādiem un saistībām, kas var rasties no biznesa. Partneri nav atsevišķi atbildīgi. Tas nozīmē, ka neviens partneris nenomaksā visu parādu. Tomēr, ja partneris atkāpjas, atlikušie partneri var būt atbildīgi par parādu, kas paliek. Attiecībā uz maksātnespēju, kreditori var pieteikties jebkuru vai visu partneru aktīviem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *